Інформує про події на Сході України

Який план на Запоріжжі стосовно весняного призову?

188 0

Для Запорізької області наряд на формування складає 958 громадян. Звернемо вашу вагу, що поки залучили порядком 567 осіб. Таким чином, робочий план виконаний на 59 відсотків.

Заплановано, що цього року на строкову військову службу заплановано призвати 794 громадянина. До лав Військових Сил України буде направлено порядком 348 осіб, до Нацгвардії України – 215, до ДПС України – 201 і до Державної спеціальної служби транспорту – 30.

Цікаво зауважити, що такі райони, як Запорізький та Великобілозерський  виконали набір у стовідсотковому обсязі. Та все ж не всі регіон Запорізької області показують позитивні показники. На відміну вищезгаданим територіям, такі регіони, як Бердянський, Мелітопольський та Приморський, показують низькі цифри, стосовно військового призову. Відповідну інформацію було оголошено прес-центром обласної державної адміністрації.

Перше відрядження юнаків для навчання зі збірного пункту відбудеться 23 квітня і закінчиться 14 червня.

Звернемо вашу увагу на тому, що військовому призову підлягають юнаки 1992-2001 року народження Термін проходження строкової служби – 18 місяців з рівнем вищої освіти фахівець, магістр – 12 місяців.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.