Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Який штраф сплатив депутат за невчасно подану декларацію?

Який штраф сплатив депутат за невчасно подану декларацію?

495 0
Який штраф сплатив депутат за невчасно подану декларацію?

До лави присяжних було направлено звернення працівників Департаменту захисту економіки на Запоріжжі. Представники правоохоронних органів заявили, що народний обранець сільської ради Віктор Тітов несвоєчасно надав свою декларацію за минулий рік.

У результаті чиновника було притягнуто до адміністративної відповідальності, котре пов’язано з корупцією згідно частини 1 статті 172-6 кримінального Кодексу України.

Справа полягала в тому, що пан Тітов затягнув на цілих 3 місяці з наданням декларації до НАПК. Чоловік, який входить до партії «Батьківщина» свою провину не заперечує і  наголосив на тому, що декларацію не зміг в потрібний термін надати через свою некомпетентність та завантаженістю на роботі. Також пан Тітов додав, що від початку травня місяця 2018 року він не відповідає за обов’язки народного обранця і вже склав свій мандат. Наголосимо на тому, що в цей час екс-обранець робив викладачем музики в «Тімошівському навчально-виховному комплексі І-ІІІ ступенів».

Проаналізувавши дану ситуацію, судом присяжних було оголошено вирок, а саме признання вини пана Віктора. Чоловікові був виписаний штраф на загальну суму у 850 гривень.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.