Інформує про події на Сході України

Головна » ТОП » Який ступінь освіти зараз показує Харківщина?

Який ступінь освіти зараз показує Харківщина?

679 0
Який ступінь освіти зараз показує Харківщина?

У Міністерстві освіти та науки України розмірковують, що план на рахунок ідеї «Нова українська школа» цілком позитивно реалізується на Харківщині. Дане повідомлення висловив під час чергового педагогічного скликання в Харкові перший зам МОН Володимир Ковтунець.

Чоловік зауважив на тому, що саме учні 27 ліцею ввійшли до п’ятірки лідерів на міжнародному конкурсі з математики. Команда виборола 4 місце. Також чудовий рівень знань молодь демонструє на зовнішньому незалежному оцінюванні. Тому з впевненістю можна стверджувати, що проект «Нова українська школа» буде на достойному ступені реалізована саме в Харкові.

Юлія Світлична – керівник ХОДА доповіла, що на розвиток системи освіти вже виділено достатню суму коштів, матеріального та технічного обладнання. Також був проведений аналіз організаційних питань. Пані Світлична впевнена, що з часом освіта на Харківщині набуде європейського рівня.

Цікаво зауважити, що на момент освітнього форуму було скликано понад 600 учасників. Дійство проходило в стінах Харківського національного університету імені Каразіна. Під час форуму були розглянуті питання, котрі стосувалися реформування освіти.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.