Інформує про події на Сході України

Головна » Східна Україна » Який транспорт є найпопулярнішим в Харкові?

Який транспорт є найпопулярнішим в Харкові?

1.14K 0
Який транспорт є найпопулярнішим в Харкові?

Харківчани в більшій кількості користуються послугами дешевого транспорту. За інформацією ГУ статистики в місті, за початок нинішнього року послугами пасажирського транспорту скористувалося приблизно 99,9 мільйонів осіб.

Ця цифра і відсотковому співвідношенні на 3,5% вища чим в 2017 році. Також потрібно додати, що громадяни користуються більш дешевим видом транспорту, такими, як: тролейбус, трамвай, метро.

Так за перші два місяці 2018 року метрополітеном скористувалося понад 34 мільйона харківчан, тролейбусом – приблизно 22,9 мільйона та трамваєм – 20 мільйонів. Натомість машинного виду транспорту пасажири намагаються уникати. Якщо порівняти теперішній і минулий рік, то зараз вищезгаданим транспортом користується 18,2 мільйони осіб, що на 5 відсотків менше ніж в 2017 році.

Зауважимо, що з початку березня вартість в міських маршрутках зросла приблизно на 1 гривню. Прогнозується, що протягом ближчого часу змін зазнає ціна в трамваях, тролейбусах та метро. Повідомляють, що пенсіонери можуть лишитися пільгового проїзду.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.