Інформує про події на Сході України

Якої шкоди зазнала Луганщина?

317 0
Якої шкоди зазнала Луганщина?

Нещодавно було підраховано, яка кількість домівок зазнала пошкоджень та руйнувань за період антитерористичних операцій.

Тож станом на 01.02. 2019 нараховується 7 тисяч 433 зруйнованих чи пошкоджених структур в Луганській області. Відповідну інформацію було надано БФ «Право на захист» на одній із сторінок в інтернет мережі.

Окрім цього правозахисники повідомляють, що до Луганської обласної військово-громадянської адміністрації було направлено порядком 140 звернень. Відповідні листи стосувалися фінансової компенсації за надані пошкодження їхніх осель. Наголосимо на тому, що були підраховані загальні затрати на покриття ремонтних робіт зруйнованих осель. Таким чином із бюджету потрібно буде виділити чималу суму грошей. Мова йде про грошову позначку більш ніж в 950 мільйонів гривень.

Звернемо вашу увагу на тому, що бойові дії на Луганщині тривають до сих пір. Таким чином, на початку березня нинішнього року ворожі війська відкрили вогонь із мінометів по селу Троїцьке. Наслідком даних терористичних операцій було пошкоджено три житлових домівки мирних людей. За останньою інформацією відомо, що вищезгадані дії агресора обійшлися без жертв.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.