Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Якою буде архітектура Запоріжжя через декілька років?

Якою буде архітектура Запоріжжя через декілька років?

936 0
Якою буде архітектура Запоріжжя через декілька років?

Нещодавно в Запоріжжі був розглянутий задум «Код міста», метою якого буде культурно збагатити містечко та створити один архітектурний «почерк», налаштування виду фасадів, зовнішньої реклами…

Вище згаданий захід буде базуватися на побажаннях самих жителів міста та на їхньому баченні. На ґрунті їх пропозиції і буде створений “Код міста”

Виконувач обов’язків керівника департаменту архітектури та містобудування Павло Назаренко наголошує на тому, що був створений підбір вулиць, які є типовими для Запоріжжя. Саме вони стануть візитною картою округу, отже влада вирішила зайнятися в головну чергу їх модернізацією.

Творцем даного заходу стало ТОВ «Інститут Харківпроект». Представники компанії розповіли, що архітектура міста дуже добре зберіглася на сьогодні тому основною метою буде акцентувати її самобутність. Костянтин Соболів – архітектор, директор групи проектування ТОВ «Інститут Харківпроект» додав, що це цікави та незвичайний захід.

Наразі повідомляться, що результатом жителі міста зможуть насолодитися вже від початку наступного року. Поки ведеться план дій, щодо раціонального осучаснення міста.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.