Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Якою є декларація нового очільника ДФСУ?

Якою є декларація нового очільника ДФСУ?

791 0
Якою є декларація нового очільника ДФСУ?

Новим очільником державної фіскальної служби в Запорізькій області від 23 листопада став Валерій Манько. На нещодавній нараді Григорій Самардак офіційно представив народного обранця депутатському корпусу.

Тож повідомлення про те, що пан Манько став власником недешевої автівки було оголошено на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції. На придбання машини Валерій Олександрович затратив порядком 500 тисяч гривень. Зауважимо, що авто відноситься до класу «Porsche Cayenne» 2013 року випуску. Купівлю було здійснено на початку вересня 2018 року.

Також більш детально проаналізувавши декларацію народного обранця стає відомо, що чоловік за минулий рік здобув у спадок порядком 188 тисяч гривень, а також майже 810 тисяч гривень прибутку від продажу нерухомості. Пан Валерій вписав до своєї декларації 126 тисяч длр та 145 тисяч грн, які зберігаються у нього готівкою. Його ж матір має близько 237 тисяч длр.

Крім вищезгаданої машини автопарк пана Манько складається з Fiat Linea 2007 2007 року випуску. Матір нового очільника ДФС має дві автівки, класу Mercedes-Benz S 600 (2006 р.в.) та BMW X6 (2008 р.в.).

Розглянувши питання житла очільника ДФСУ стає ясно, що у власництві депутата його немає. Натомість матір народного обранця має у своєму складі 2 квартири, площа яких складає 59,6 м2 та 214,6 м2. Зауважимо, що в Одесі знаходиться її помешкання, площа якого складає цілих 408 м2. Жінка володіє чималою площею землі, а саме 2 гектари в селі Усатове. Сам же чиновник орендує дві земельні ділянки загальна площа яких становить 3,7 гектара.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.