Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Якою є декларація запорізького прокурора?

Якою є декларація запорізького прокурора?

626 0
Якою є декларація запорізького прокурора?

Денис Керман – керівник управління представництва інтересів країни в суді прокуратури Запорізької області оголосив свою декларацію перед складанням своєї посади. Таке повідомлення було оприлюднене на сайті національного агентства з питань запобігання корупції.

Таким чином працівник правоохоронних органів акцентував на тому, що майже за період від січня по листопад 2018 року отримав заробітній дохід в сумі більш ніж 550 тисяч грн. Натомість його жінка отримала на 150 тисяч грн більше, а саме 700 тисяч грн. Пан Керман вказав, що готівкою він має порядком 310 тисяч грн, та ще 87 тисяч грн родина взяла в борг у банку.

Відомо, що Денис Керман разом зі своєю родиною перебуває в Запоріжжі в квартирі третіх осіб, загальна квадратура якої дорівнює майже 30 м2. В Маріуполі прокурор мешкає в оселі у своїх родичів на 48,6 м2. Також наявна нерухомість в Бердянську та в Оріхівському районі.

Стосовно автосалону, то жінка прокурора має у власності ВАЗ 2104, а ще вона користується автікою класу Toyoya Rav 4 своїх родичів. Щодо самого Кермана то особистого транспорту він не має, натомість прокурор використовує машину Toyoya Rav 4 та Мерседес Е 220 у свого батька.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.