Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Якою копійкою був поповнений бюджет завдяки запорізьким податківцям?

Якою копійкою був поповнений бюджет завдяки запорізьким податківцям?

323 0
Якою копійкою був поповнений бюджет завдяки запорізьким податківцям?

Тож днями були оголошені дані, стосовно грошового поповнення бюджету громадянами Запоріжжя. Цифри здивували, оскільки лише за останні 4 місяці 2019 року від місцевих податківців до бюджетів всіх рівнів було сплачено порядком 5 мільярдів 816 мільйонів гривень. Ця сума вражає.

Звернемо вашу увагу на тому, що цей грошовий показник на 1 мільярд 218 мільйонів гривень більше, ніж це було протягом аналогічного періоду минулого року. За повідомленням виконуючого обов’язки Головного управління  ДФС Запорізької області Валерія Манька стає відомо, що порядком 2 мільярдів 930 мільйонів гривень надійшло саме до державної скарбниці. Наразі покращений торішній показник більш ніж на 800 мільйонів гривень, чи на 37,6 відсотків.

Найбільші суми забезпечені сплатою податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів, робіт і послуг – 1,4 мільярда гривень. Це приблизно на 45 мільйона гривень більше, ніж за торішній період від січня по квітень.

Компаніями Запоріжжя було сплачено до урядового бюджету більше 950 мільйонів гривень податку на прибуток. Завдяки доходу фізичних осіб казна збагатилася на 590 мільйонів гривень. Наголосимо на тому, що до державного бюджету було сплачено близько 190 мільйонів гривень військового збору.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.