Інформує про події на Сході України

Яку інформацію приховує Ігор Терехов від мешканців Харкова?

589 0

Нещодавно Національним агентством України з попередження корупції було проведено перевірку Ігоря Терехова. Зауважимо, що чоловік являється першим заступником Харківського мера.

Повідомляється, що інтерес до правдивості декларації був викликаний через неодноразові скарги зі сторони жителів міста. Мешканці наголошують на тому, що пан Ігор знехтував правилами, під час заповнення електронного документа.

Проаналізувавши декларацію Ігоря Терехова можна дійти висновку, що чоловік працює за «копійки», сам виховує дітей, живе з мамою та навіть немає власної автівки. Хоча при заробітній платі близько в 11 тисяч гривень за 2015 рік чоловік вже був у змозі побалувати себе годинниками марки Omega Speedmaster Automatic, котрі коштують чималої «копійки». Подейкують, що пан Ігор віддав за них 25 тисяч американських доларів. Цікаво, що вартість не була оголошена в декларації даного аксесуару. Тому мешканців міста цікавить питання від куди ростуть такі статки у чоловіка.

Вияснилося, що Терехов являється керівником однієї з бізнес-імперій, яка не була задекларована. Відомо, що власниками цієї фірми є його матір та екс-дружина. Хоча чоловік за офіційними даними вже не перебуває у шлюбі з Єленою Вінник, але він продовжує разом їздити з жінкою на відпочинок, залишатися в одних й тих самих номерах. Повідомляють, що Терехов паралельно розпочав службовий роман з Ольгою Дем’яненко. Цікаво, що пані Ольга не перебуває у чудовому фінансовому положенні, так-як в своєму автосалоні має 2 автівки.

Наголосимо на тому, що Ігор Терехов являється власником чималої кількості компаній, одні з яких: ТОВ «Інтерспін», «Вітек», «ДокторПРО» та багато інших.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.