Інформує про події на Сході України

Головна » ТОП » Яку кількість машин було розмитнено від початку дії нового закону?

Яку кількість машин було розмитнено від початку дії нового закону?

936 0
Яку кількість машин було розмитнено від початку дії нового закону?

Тільки за останній тиждень від прийняття закону стосовно «євроблях» було розмитнено 74 автівки. Валовий рахунок, який був затрачений власниками машин на дану процедуру складає порядком 4 мільйонів 67 тисяч гривень. Дану інформацію було оприлюднено прес-секретарем ДФС України Наталією Непряхиною.

Таким чином пані Наталія доповіла, що основна частка автівок, котрі пройшли митницю припадає саме на Чернівецьку область. Там було розмитнено порядком 55 автівок. Також жінка додала, що із загальної суми (4,67 мільйонів грн) близько 120 тисяч – це пеня за недотримання режиму тимчасового ввозу або транзиту авто.

Звернемо вашу увагу на тому, що внаслідок підписання закону № 8487 та 8488 стосовно акциз на машини легкового класу, а також щодо посилення інспектування над динамікою та використовуванням машин на зарубіжній реєстрації в країні масово розпочалися протести. Найбільш гучні протиріччя розгорнулися на Львівській, Волинській та Закарпатській областях. В деяких випадках навіть розгорталися конфліктні ситуації з працівниками правоохоронних органів. Певні ж протестуючі розпочали підпал шин.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.