Інформує про події на Сході України

Яку суму держава повинна виплатити пенсіонерам окупованого Донбасу?

1.79K 0

За інформацією на березень 2018 року понад 127 тисяч пенсіонерів, котрі проживають на неконтрольованих територіях не адресувалися в центри Пенсійного фонду про компенсування пенсійних виплат.

За попередніми відомостями, Україна заборгувала понад 11,4 мільярди гривень на невиплачені пенсії. Хоча до цих пір невідомо кількість людей похилого віку, котрі мешкають на неконтрольованих територіях. По даним статистики відомо, що одна десята частина пенсіонерів з неконтрольованих районів Донбасу жодного разу не апелювали за відновленням виплат. На сьогодні компенсації отримують менше половини пенсіонерів.

За підрахунками пенсійного центру – в серпні 2014 року на окупованих районах проживало 1,3 мільйони пенсіонерів. З проханням відновлення пенсії не зверталося майже 130 тисяч жителів. Натомість сума внутрішньо переміщених людей, які отримують грошову допомогу нараховується понад 500 тисяч мешканців.

Андрій Рева – міністр соціальної політики повідомив, що одразу ж, як окуповані райони повернуться до автономії України, тутешнім мешканцям повернуть пенсію за весь час невиплати.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.