Інформує про події на Сході України

Яку суму перерахували жителі Запоріжжя на військові сили?

1.51K 0

За словами Юліани Козаченко – керуюча ГУ УКРІНФОРМ в Запоріжжі, порівняно з минулим роком збільшилася кількість нарахувань.

Позначка зросла на 33,5 відсотки, що в грошовому еквіваленті складає близько 19 мільйонів гривень. Такий ривок аргументували з підвищенням «мінімалки» в державі та легалізацією трудових прибутків мешканців міста.

Значну кількість від загальної суми сплачували суб’єкти господарства та мешканці Запоріжжя. Вони перерахували близько 40 мільйонів гривень. Жителі сусідніх районів, таких як Енергодар, Кам’янка-Дніпровськ та Великобілозірськ сплатили 9 мільйонів гривень. Мелітополь та Приазовськ – 7 мільйонів, Бердянський та Приморський райони – 5,2 мільйони гривень…

Зауважимо, що відсоток, який сплачували запорожці українському війську дорівнює 1,5%. Відсоток вираховувався з добутої заробітної плати, оподатковуваних окладом на заробіток фізичних осіб згідно статті 168 Податкового кодексу України.  Додамо, що в загальну цифру входять іноземні грошові надходження, нагородження, пасивні статки, відомо за даними ГУ УКРІНФОРМ міста Запоріжжя.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.