Інформує про події на Сході України

Яку суму податку сплатили запорожці за нерухомість?

477 0
Яку суму податку сплатили запорожці за нерухомість?

Тож від початку 2018 року до жовтня місяця до бюджету Запорізької області було перераховано майже 83 мільйона гривень податку за нерухому власність.

За попередньою інформацією, котру надав прес-центр державної фіскальної служби України стало відомо, що дана сума на 26 мільйонів гривень (46 відсотків) більша, якщо порівнювати з минулорічними даними за аналогічний період.

Таким чином звернемо вашу увагу на тому, що більшу частку надходжень було сплачено юридичними особами, а це близько 57,6 мільйонів гривень. Натомість фізичні особи вклали до тутешнього бюджету порядком 25 мільйонів грн.

На даний момент в місті зафіксовано близько 26 тисяч громадян, які являються платниками податку за нерухомість. Від цієї валової кількості 4 тисячі являються юридичними, а 22 тисячі – фізичні особи.

Наголосимо на тому, що податок на нерухомість становить 1,5% від мінімального заробітного прибутку громадянина за 1 М2. Тож оплачується тільки та ділянка житлової нерухомості, яка перевищує пільгову вартість. Ті мешканці, що у своєму складі мають нерухомість, площа якої більша чим 300 м2 для квартир та 500 м2 для житлових помешкань валова сума податку більшає на 25 тисяч грн за рік.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.