Інформує про події на Сході України

Яку суму принесли курортники до запорізької казни?

1.33K 0

За статистичними даними виконуючого обов’язки керівника  ГУ Державної фіскальної служби України Запорізької області Юліана Козаченко стало відомо, що всього по території міста зафіксовано майже 500 платників туристичного збору.

Таким чином за перше півріччя нинішнього року вони збагатили казну більш ніж на пів мільйона гривень. Якщо порівняти цьогорічний зазначений показник з минулим роком, то він зріс на 22 відсотки.

Туристів манить Запорізький край своєю різноманітністю. Наразі на територію області присутня визначна архітектура та цікаві історичні міста, а для любителів відпочинку є чудові курортні території. Слід наголосити на тому, що був створений рейтинг найбільш привабливих міст для відпочинку. До цього числа ввійшли такі міста області, як Бердянськ та Приморськ. Трійку замикає Акімовський район, в казну якої надійшло цілих 50 тисяч гривень.

Також не слід забувати те, що оклад туристичного збору на даний момент дорівнює в межах від 0,5 до 1 відсотка. До ряду платників вищезгаданого окладу можна віднести адміністрацію пансіонатів, мотелів, гуртожитків, санаторно-курортні заклади та багато інших.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.