Інформує про події на Сході України

Яку суму виділили жителі Харкова на потреби української армії?

1.34K 0

На потреби української армії витрачається чимала кількість коштів. Лише жителі Харкова за перше півріччя виділили близько 400 мільйонів гривень. Зауважимо, що дані фінанси йдуть на потреби військових, їх забезпечення, кваліфіковане лікування, оснащення …

Розглянувши дану інформацію більш детально стало відомо, що протягом періоду від початку січня до липня в скарбницю державного було перераховано більш ніж 430 мільйонів гривень військового збору. Якщо зрівняти вищезгаданий показник з минулим роком то можна зауважити, що рівень збору на сьогодні зріс, повідомляє Головне управління фіскальної служби регіону.

Проаналізувавши дані очевидно, що за першу половину 2018 року постачання коштів зросло на 18 відсотків чи на 67 мільйонів гривень. Слід зазначити, що наразі можна спостерігати позитивну динаміку і в цьому році. В січні збір на потреби армії складав майже 60 мільйонів гривень, а ось вже в червні він дорівнював цілих 86,4 мільйонів гривень. Фахівці фіскальної служби аргументують даний «скачок» легалізацією ринку праці. Також фіскали повідомляють, що і надалі повинний спостерігатися значний зріст військового збору.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.