Інформує про події на Сході України

Яку зарплату задекларувала екс-директорка готелю “Україна”?

2.59K 0

В декларації колишнього директора готелю «Україна» зазначено заробітню плату в 20 тис. грн.

Світланою Нікітіною, виконуючою обов’язки керівника «Готель Україна», що знаходиться в комунальній власності, в електронній декларації  зазначено доходи у вигляді заробітної плати в сумі 20 тисяч гривень.

Після звільнення Володимира Черленюха, під керівництвом якого Нікітіна займала посаду головного бухгалтера, вона посіла його крісло.

Та пропрацювавши 1,5 років передала своє крісло Володимиру Приладишеву, депутату від партії «Укроп» також він балотувався до міської та обласної ради. На останньому засіданні обласної ради було підтримано його кандидатуру на пост керівника готелю.

В електронній декларації Нікітіної зазначено, що за 4 місяця вона отримала 80 тис. грн., тобто 20 тис. грн. за місяць. До зазначеного періоду її заробітня плата складала більш ніж 14 тис. грн., що є вищою ніж у інших її колег. Для прикладу директор «Обласного водоканалу» мав заробітню плату за аналогічний період сумою більше 10 тис. грн., а директор «УКС» – 12 тис. грн. До заробітної плати враховуються доплати за стаж, грошові премії та інші доплати.

 

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.