Інформує про події на Сході України

За нелегальних працівників харківські бізнесмени сплатять більше 6,5 мільйонів гривень

180 0

Рік у одного з харківських бізнесменів розпочався досить невдало. Всьому виною, що на одному з його підприємств було зафіксовано робітників, котрі працювали на неофіційній основі. Тепер за цю справу взялася прокуратура.

Дана звістка розлетілася завдяки посиланню, котре було оголошено у головному управлінні Держпраці Харківської області. Наголосимо на тому, що у зазначеному виробництві було зафіксовано порядком 51 особи, що не мали спеціального оформлення трудових відносин.

Не оминула відповідальності й двох бізнесменів, на фірмі яких було задіяно 5 нелегальних працівників. Окрім цього одне з ТОВ, котре спеціалізується на виробництві хліба та хлібобулочних виробів, відмовило у перевірці інспекторів їхнього підприємства. До того ж не було пред’явлено і жодних документів, котрі могло засвідчити про їхню діяльність.

Тепер обласне управління оголосило вирок з даних справ. Наразі на бізнесменів накладені штрафні санкції. Вони повинні сплатити суму в розмірі 6 мільйонів 600 тисяч гривень. На сьогодні досі проводиться активна перевірка інспекційною службою приватних підприємств, стосовно правової діяльності.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.