Інформує про події на Сході України

За що батько побив свою 10-річну донечку?

411 0

Запорізький Комунарський суд Запоріжжя відкрив адміністративну справу на одного з громадян міста, котрий підняв руку на свою дитину. Дану інформацію надає прес-центр суду.

Вияснилося, що більше ніж місяць потому, а саме 16 січня, горе-батько вдома побив свою 10-річну донечку. Дитина отримала декілька ударів в область потилиці, разом з цим вислуховуючи нецензурну лайку в свій бік.

Цю історію було розкрито в школі класним керівником. Вчитель помітила, що на руках у 4-класниці синці, а на голові була наявна гематома. Окрім цього, дитина декілька днів підряд скаржилася на біль в нозі. Дівчинку одразу ж було направлено до шкільного медичного пункту. Працівниками освітнього закладу було здійснено дзвінок до поліції.

Тож згідно з реєстром судових рішень стала відома причина даної поведінки батька. Він повідомив, що його агресія була спровокована тим, що його дитина пішла гуляти з собакою на подвір’я та ледь не потрапила під автомобіль. Внаслідок цього батько розхвилювався та підняв руку на дочку. Чоловік розкаявся та признав свою провину.

Кінцевим результатом даної справи вийшов штраф, розмір якого складає 170 гривень, котрий повинен був сплатити батько.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.