Інформує про події на Сході України

Головна » ТОП » За що було стягнуто більш ніж 9 мільйонів гривень в харківських компаній?

За що було стягнуто більш ніж 9 мільйонів гривень в харківських компаній?

904 0
За що було стягнуто більш ніж 9 мільйонів гривень в харківських компаній?

В результаті перевірки було вияснено, що на виробництві працює більш ніж 80 нелегальних працівників. Таким чином інспектори обласного управління Держпраці виписали штраф двом компаніям загальна сума якого складає більш ніж 9 мільйонів гривень.

Наголосимо на тому, що під прицілом було виробництво, котре спеціалізувалося на виготовленні матраців. В даній компанії було виявлено 33 особи, які не мали офіційного працевлаштування згідно з потребами законодавства.

Також ще 45 нелегальних працівників були запримічені в іншій компанії, котра спеціалізується на будівельних роботах. Таким чином будівельне підприємство може лишитися 5 мільйонів гривень. Також під час ревізії було знайдена чимала купа порушень. Не слід забувати те, що в даній компанії працювало 7 осіб, котрим не виповнилося 18 років. Ще один чоловік, котрий був відповідальний за зварювальну діяльність не мав освіти з даного виду промисловості. Досить велика кількість питань виникла під час частини, котра стосується техніки безпеки.

Під час розслідування суд присяжних виніс вирок сплатити вищезгаданими компаніями штраф в розмірі 8 мільйонів 700 тисяч гривень.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.