Інформує про події на Сході України

За що запорізький суддя одержав близько 360 тисяч фінансової компенсації?

952 0

Валерій Бєлка, який на даний момент очолює Апеляційний суд Запоріжжя, у власній електронній декларації зазначив, що він отримав виплату к розмірі більш ніж 360 тисяч гривень.

Даний розрахунок став дійсним завдяки компенсації, яку суддя одержав за невикористані відпускні дні. Вищезгадане повідомлення було оголошено на сайті НАЗК.

Зазначимо, що пан Валерій вказав грошову компенсацію, котра майже сумісна за розміром з його торішньою заробітною платою. За час 2018 року працівник Феміди вносив певні зміни до своєї електронної декларації при одержанні заробітної плати в серпні місяці в розмірі 285 тисяч гривень та в травні близько 198 тисяч грн.

Також проаналізувавши дані декларації, стає відомо, що чоловік є власником квартири із загальною площею в 52,2 м2, котра була придбана  4 роки тому. Інша ж квартири в якій розміри значно більші, а саме 67,8 м2 проживають його діти. Пан Валерій задекларував гараж в котрому припарковані дві автівки, одна з яких зареєстрована на його жінку.

Наголосимо на тому, що за минулий рік суддя здобув доходу в сумі 390 тисяч гривень. Гроші, котрі знаходяться на банківському рахунку були не задекларовані.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.