Інформує про події на Сході України

Заборгованість окупованих територій Луганська за електроенергію можна уникнути за допомогою державних коштів

1.22K 0

В компанії Луганського електричного об’єднання дали відповідь на дії міністра палива та енергетики – програма заборони про особливості погашення боргу, який виник на оптовому енергетичному ринці.

Певні заяви проголосив генеральний директор компанії Володимир Грицай. Так він наголосив на тому, що Луганське електричне об’єднання виступає за програму профільного міністерства. Анулювати чималий борг в електроенергетичній сфері, який виник на окупованих територіях держави можливе за рахунок фінансів країни. Саме такий план дій генеральний директор вважає найоптимальнішим та найбільш доцільним в даному випадку.

Також Володимир Грицай зауважив на те, що електроенергія в окупованих територіях Луганська відпускалася, узгоджено розпоряджень української влади. Борги ОРЛО вплинули на появу фінансово-економічної кризи в компанії. Чоловік впевнений, що адекватних варіантів на погашення заборгованості ОРЛО більше не може бути.

Цікаво зауважити, що Україна безкоштовно надавала електроенергію окремим окупованим територіям Луганська та Донецька до 26 липня минулого року.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.