Інформує про події на Сході України

Заборгованість запорізького санаторія за електроенергію

2.17K 0

В середу, сьомого лютого після полудня Публічним акціонерним товариством «Запоріжобленерго» було обмежено постачання електроенергії санаторію «Великий луг» Приватне акціонерне товариство «Приазовкурорт», що є філіалом Приватного акціонерного товариства «Українська професійна здоровниця», так як дана організація має накопичений борг за використану електричну енергію.

Директор по енергозбуту повідомив, заборгованість санаторію перед підприємством становить більше чотирьох сотень тисяч гривень.

Директором по енергозбуту було зазначено, що накопичення боргу санаторію почалось ще восени минулого року. З період з листопада минулого року по лютий поточного організація сплачувала в середньому десятину від загальної суми за використану енергію. Керівництво санаторію не однократно попереджувалось про обмеження в електропостачанні відповідно до чинного законодавства України. Місяцем раніше Публічне акціонерне товариство «Запоріжобленерго» зробили попередження у вигляді обмеженого енергопостачання та відключення світла від адміністративної будівлі, попри це керівництво організації не робить ніяких спроб по улагодженню даної проблеми.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.