Інформує про події на Сході України

Головна » Східна Україна » Загрози, що можуть виникнути у 2017 році

Загрози, що можуть виникнути у 2017 році

8.49K 1
Загрози, що можуть виникнути у 2017 році

Загрози, що можуть виникнути у 2017 році начисляють декілька. Серед найбільших найсерйознішою вважають фахівці – загострення відносин між країнами НАТО і Росії. Вплив даної загрози вважається “високим”. Виникнути це може через поведінку Російської Федерації в Східній Європі. Оскільки Росія продовжує здійснювати окупацію певних територій України та намагається вплинути на політичну ситуацію у Сирії.

До категорії з “високим” впливом додали шансів для виникнення кризи у КНДР. Це все відбувається через випробування ядерної зброї, а також здійснення військових провокацій і через внутрішню політичну нестабільність.
На попередніх двох загрозах не закінчилось, до даного списку ввійшла третя, оскільки таке питання, як хакерська атака на інфраструктуру США також вважається, що має “високий” вплив.

Загрози, що можуть виникнути у 2017 році, що мають помірний вплив, але високу ймовірність виникнення є нестабільність ситуації в Афганістані, також спостерігається напруженість у відносинах між РФ та Туреччиною, а також різноманітними курдськими угрупованнями та відновлення активних дій у війні в Сирії.

Дану інформацію дізнаємося з дослідження головних загроз, які можуть відбутися у 2017 році. Дослідження почали проводитись з 2008 року і проведено було його американцями.

Слід пам’ятати, також що агресія сусідньої країни щодо України може вплинути на політичну ситуацію у світі.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.