Інформує про події на Сході України

Захворюваність у Харківщині зростає

7K 0

Медичні працівники з Харкова спостерігають збільшення рівня захворюваності на захворювання подібні грипу. За попередній тиждень заражених вірусом осіб стало більше на тисячу двісті.

В Обласному лабараторному центрі по, що за останійй тиждень січня піддались захваорюванню 8803 громадянин. Шістдесят три відсотка з них склали діти до сімнадцяти років.

Епідеміологи переконують, що з 100 тисяч населення піддаються захворюванню лише 325 осіб, а отже, захворюваність в області рівень порогу епідемії не перевищує.

Держслужба підвищить конролюваня за громадськими закладами

В самому ж Харкові хворих дещо більше. На лікарняному офіційно перебувають 5348 осіб, серед яких шістдесят один відсоток діти.

Найбільш стійким до вірусу можна назвати Первомайський район, оскільки в даному регіоні на 100 тисяч чоловік хворих лише 36. А найбільш піддатний вірусу виявився Ізюм,  згідно статистики, там на 100 тисяч чоловік захворюваних 589.

Згідно інформації з лабараторного центру, на протязі тижні було госпіталізовано 140 громадян, серед яких 98 є дітьми. Але вірус грипу не виявили ні в кого.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.