Інформує про події на Сході України

Замісник мера Мелітополя оголосив свою декларацію

313 0

Іван Федоров – замісник мера Мелітополя та паралельно народний обранець обласної ради, оголосив свою електронну декларацію .

Пан Федоров повідомив у своїй електронній декларації, що за 2018 рік він отримав прибуток в загальній сумі 1,6 мільйонів гривень. Наголосимо на тому, що його офіційний прибуток в виконкому склав порядком 410 тисяч гривень. 300 тисяч гривень було отримано від підконтрольної компанії «Центр комп’ютерної томографії», майже 270 тисяч гривень – це сума за продаж автівки класу Toyota Camry 2011 року випуску та більше 670 тисяч гривень являється кредитом.

Окрім цього, у своїй декларації чоловік повідомив, що придбав новеньку машину  Toyota Camry 2018 року випуску, загальна сума якої складає більше 500 тисяч гривень. Відомо, що на дану покупку чиновник взяв певну суму грошей в кредит. Також в його автосалоні наявна автівка BMW X6 2015 класу випуску, котра коштує 1,8 мільйонів гривень. Зауважимо, що дана машина належить його батькові.

Депутат доніс до відома, що готівкою має 1 мільйон гривень, а на банківському рахунку у нього 47 тисяч гривень. До цього ж пан Федоров оголосив, що дав в займи невідомим особам 278 тисяч гривень.

Народний обранець є власником оселі на Запоріжжі в Бородінському районі, загальна сума якого становить 1,5 мільйонів гривень. Окрім цього у нього є земельна ділянка на п’ять соток і квартира родичів в Мелітополі на 63,1 м2.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.