Інформує про події на Сході України

«Запоріжелектротранс» одержить грошову підтримку в 2019 році

213 0

Нещодавно під час чергової наради Запорізького міського комітету було оголошено досить приємну новину для фірми «Запоріжелектротранс». Члени міськвиконкому дали згоду стосовно внесення змін до програми, котра направлена на розвиток вищезгаданої компанії.

Наразі відомо, що взято за мету наступного року виділити порядком 380 мільйонів гривень КП «Запоріжелектротранс». Від загального рахунку близько 120 мільйона гривень буде спрямовано на купівлю новеньких автобусів. На початку 2019 року надійде в користування близько 30 новеньких автобуси, які будуть обслужувати Хортицький, Заводський, Космічний мікрорайони і центр Запоріжжя.

Близько 30 мільйонів грн виділять на реконструкцію стареньких трамваїв. Протягом наступного року матимуть за мету придбати п’ять сучасних тролейбусів на валовий рахунок в 32 млн грн. На завершення кінцеву суму, а саме 200 мільйонів грн, зорієнтують на заробітний дохід працівникам, розрахунок єдиного соціального внеску та багатьох інших платежів.

Звернемо вашу увагу на тому, що даний проект повинна проаналізувати Запорізька міська рада. Тільки після рішення чиновників дана програма вступить в силу.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.