Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » «Запоріжелектротранс» зазнає чималих збитків

«Запоріжелектротранс» зазнає чималих збитків

573 0
«Запоріжелектротранс» зазнає чималих збитків

Нещодавно пролунала інформація, що компанія «Запоріжелектротранс» зазнала збитку на валову суму в 17 мільйонів гривень. Така фінансова проблема у фірми виникла менше чим за рік, а саме за 9 місяців.

Однією з основних причин вищезгаданої проблеми являється часткове покриття пільгових перевезень із бюджету. До того ж загальновідомо, що ще однією незакритою справою являється брак кваліфікованого персоналу.

Звернемо вашу увагу на тому, що від січня місяця нинішнього року із Запорізького бюджету було надано порядком 90 мільйонів гривень на грошову підтримку фірми. Справа йде про виплату заробітного доходу працівникам КП «Запоріжелектротранс», сплату ЄСВ та про інші затрати, котрі потрібні для безперервного функціонування комунального транспорту.

Під час минулої наради Запорізької обласної ради депутати загальними зусиллями намагалися вирішити дану проблему. Чиновники виділили із місцевого бюджету додаткових 43 мільйони гривень на заробітну плату робочому персоналу. Надалі заплановано підготувати відповідну програму, щодо запобігання заборгованості комунального підприємства та подальше усунення подібних проблем.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.