Інформує про події на Сході України

Запоріжжя лише за І півріччя було озеленено на 350 гектарів

758 0

На Запоріжжі активно ведуться дії, стосовно озеленення міста. Таким чином, лише від початку року було висаджено близько 350 гектарів нового лісу. Відповідну інформацію було оголошено Державним агентством лісових ресурсів України.

Звернемо вашу увагу на тому, що озеленення лісів складається з 3 стадій: посадки і посіву лісу, забезпечення природного відновлення лісів, створення нових лісів. Наголосимо на тому, що згідно із законодавством, надається порядком 1-2 років, за які потрібно відновити насадження на вирубаній території. Головним правилом яким потрібно керуватися, являється таким – кількість насаджень повинна прямо дорівнювати сумі зрубаних дерев.

Окрім цього,  з 2017 року відбувається значне зменшення площі зрубів від суцільних рубок під час заготівлі деревини. Таке зменшення обумовлено санітарними правилами в лісах України. Спеціалісти в даній сфері  повідомляють, що для того, щоб покращити екологічний стан в місті, потрібно щоб 14 відсотків земель регіону були покриті зеленими насадженнями. На сьогодні Запорізька область має найменшу кількість озеленення, а саме  –  3,8 відсотки.

Наостанок повідомимо, що на Запоріжжі на нинішній рік в рамках Програми розвитку лісового фонду Запорізької області на період до 2022 року з екологічного фонду тутешнього бюджету на відновлення лісів було надано порядком 3 млн грн.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.