Інформує про події на Сході України

Запоріжжя отримало першість в конкурсі від USAID

899 0

Нещодавно українці дізналися ім’я області, яке здобуло першість у конкурсі щодо колег заходу USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

Перемогу отримали запорожці. Саме громадяни цього регіону з успіхом завоювали перемогу та матимуть можливість на допомогу від світових колег щодо модернізації теплових мереж  та покращення сфери централізованого опалення. Зауважимо, що це значний успіх для громадян міста, так-як дана подія позитивно вплине на якісне життя жителів Запоріжжя.

Захід відбувався прозоро. У ньому взяли участь більш ніж 30 містечок, які повідомили про своє бажання співпрацювати. Комісія ретельно вивчила заявки на участь та визначилась із містами, які зможуть претендувати на перемогу та допомогу заходу, а саме: Запоріжжя та Біла Церква.

Захід USAID  надасть допомогу певним регіонам щодо створення плану дій модернізації теплової сфери,  реконструкції та інтеграції сфери централізованого теплопостачання. Надасть допомогу в розробці проекту фінансування в теплові мережі централізованого опалення.

За останньою інформацією мерії, після заключення договору щодо Меморандуму про взаєморозуміння розпочнеться співпраця, яка дійде до початку квітня наступного року.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.