Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Запоріжжя отримало понад 4 мільярдів єдиного громадського внеску

Запоріжжя отримало понад 4 мільярдів єдиного громадського внеску

1.16K 0
Запоріжжя отримало понад 4 мільярдів єдиного громадського внеску

За проміжок часу від січня до липня нинішнього року прибуток від єдиного громадського внеску від працівників міста Запоріжжя перевищив показник в чотири мільярди гривень.

Наразі спостерігається позитивна динаміка, якщо брати в зіставленні булий рік. Керівник ГУ державної фіскальної служби Запоріжжя Юліана Козаченко розповіла, що в 2017 році ЄСВ складав на 940 мільйонів менше, ніж в 2018 році.

Потрібно зауважити, що лідерами забезпечення високого рівня єдиного громадського внеску є Енергодар – 2, 2 мільярди гривень, Мелітополь – 419 мільйонів гривень та Бердянськ близько 350 мільйонів гривень. До числа бюджетоутворюючих компаній можна віднести особин галузі охорони громадського ладу, виробництва електроенергії. Вищезгадану інформацію оприлюднив центр ГУ державної фіскальної служби Запоріжжя.

Також проаналізувавши дані платників ЄСВ можна зауважити, що в 2018 році в зіставленні з 2017 середньомісячний фонд оплати праці збільшився майже на 30 відсотків. Наразі він становить 2 мільярди 370 мільйонів гривень. Аналітики прогнозують подальший ріст єдиного громадського внеску.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.