Інформує про події на Сході України

Запоріжжя робитимуть “Безпечним містом”

2.43K 0

Міський бюджет буде фінансувати реалізацію цільової програми «Безпечне місто». А саме встановлення 3 тисяч відеокамер в місті з метою підвищення розкриття злочинів на вулиці та попередження надзвичайних ситуацій.

На реалізацію програми протягом трьох років виділять майже 450 мільйонів гривень. Цього року було закладено майже 100 мільйонів, завдяки яким було створено єдиний Ситуаційний центр, де будуть збирати, оброблювати та зберігати інформацію з відеокамер.

Цього року спеціальною групою було було протестовано зображення темної пори доби з відеокамер. За результатами відібрали трьох виробників, продукція  яких відповідали критеріям заданим розробником даного проекту. Мерія запевнює, що дані камери мають унікальні логіни та паролі, в разі викрадення їх не зможуть використати та «перепрошити».

По місту обрали лише 39 локацій, на яких встановлять на початку наступного року більше 200 камер відео спостереження. Згідно з проектом рішень міської ради виділено 35 мільйонів на наступний рік на закупівлю та встановлення камер, організацію зон відео нагляду та щоб побудувати Ситуативний центр.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.