Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Запоріжжя в рейтингу найбільш кримінальних міст України

Запоріжжя в рейтингу найбільш кримінальних міст України

1.19K 0
Запоріжжя в рейтингу найбільш кримінальних міст України

Нещодавно був здійснений аналіз даних і аналітики дійшли висновку, що найбільший рівень злочинності по Україні зосереджений на Запоріжжі.

3 липня було проведено засідання обласної державної адміністрації та Ради регіонального розвитку під час якого і було обговорено дану проблему.

Сергій Комісаров – керівник Головного управління Національно поліції Запорізької області наголосив на тому, що на даному етапі на 10 тисяч осіб  в Запорізькій місцевості припадає близько 75 злочинів щорічно. Так якщо порівняти з сусідніми містами то на Дніпропетровщині цей показник інакший – 62 злочину, Харків та Одеса по 60 кримінальних справ на 10 тисяч громадян.

Також чоловік зауважив, що надіється на якісну та перспективну роботу міського заходу «Безпечне місто». Дана програма розрахована зменшення рівня правопорушення та покращення якості діяльності правоохоронних органів. Пан Комісаров закликає власників кафе, ресторанів, крамниць, ювелірних магазинів вмонтовувати камери спостереження. Також голова поліції нарікає на жахливі умови праці свої колег. Чоловік повідомив, що певні районні відділки не підлягали реконструкціям більше десятки років.

Губернатор Запоріжжя Костянтин Бриль закликає голів всіх районів активно слідувати програмі «Безпечне місто» та вести просвітницьку компанію жителям міста.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.