Інформує про події на Сході України

Запоріжжя являється лідером з невиплати аліментів

1.17K 0

Сьомого травня відбулося засідання регіонального штабу з моніторингу та контролю виплати аліментів и заробітної плати. Під час засідання стало відомо, Запорізька область «пасе задніх» з виплати грошей. Таку інформацію повідомив керівник ГТУ юстиції міста Запоріжжя Сергій Васильцов.

Також стало ясними, що працівник виконавчого комітету надавали дані, які є відмінним від тих, що пройшли реєстрацію в електронній системі Мін’юст. Подейкують, що  кількість виробництв було завищено до тисячі.

Додамо, що в числі лідерів по стягненні аліментів входить Луганщина. Саме в цьому місті збори підвищилися в 11 разів.

Працівники штабу нарікають, що на деяких територіях катастрофічно не вистачає людей. Через надмірну роботу службовці завантажені оформленням виробництв і внаслідок цього в них не вистачає вільного часу аналізувати дані боржників.

Зауважимо, що на нараді регіонального штабу було повідомлено, що за мету у Мін’юста взято посилити виплату аліментів батьками. Тобто, якщо борг з виплати буде більш ніж рік, то нараховується додатково пеня в розмірі 20%. 30 % пені відповідає двом рокам позики, а 3 роки та більше – 50%.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.