Інформує про події на Сході України

Запоріжжя зазнає чималих реконструкцій

232 0

Під час нещодавнього депутатського збору, котрий відбувся 10 квітня, було обговорено низку питань, які цікавили жителів міста. Основна тема для дискусії полягала в зміні програми інфраструктури міськради.

За повідомленням Марини Байло – замісниці керівника департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міськради відомо, що додатково з казни міського бюджету потрібно виділити ще порядком 580 тисяч гривень. Дані гроші підуть на будівельно-монтажні роботи та об’єкти зовнішнього освітлення в приватному секторі. Мова полягає про мережу зовнішнього освітлення по вулиці Підгородній та провулку Гімалайському.

Окрім цього, депутатська комісія розглядала план, стосовно виділення 1 мільйона гривень на початок реконструкційних робіт на площі Фестивальній. За попередньою інформацією відомо, що будівництво буде проходити в два етапи. Валова вартість модернізації Фестивальної площі досягає колосальних грошей, а саме 105 мільйонів гривень.

Наостанок Пані Марина доповіла, що на сьогодні договір оренди землі на даній території є розірваним. Таким чином, в приватній власності знаходиться ділянка від Патріотичної та нижче.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.