Інформує про події на Сході України

Запоріжжям було сплачено 90 мільйонів гривень військового збору

270 0
Запоріжжям було сплачено 90 мільйонів гривень військового збору

В порівнянні з минулим роком громадяни Запоріжжя збільшили сплату військового збору більш ніж на 14,5 мільйонів гривень. Відомо, що за останні два місяці податківці виплатили до казни порядком 90 мільйонів гривень військового збору.

За останньою інформацією виконуючого обов’язки керівника Головного управління Державної фіскальної служби Запорізької області Валерія Манька відомо, що оголошена сума на 19 відсотків більша, в порівнянні з минулим роком.

Звернемо вашу увагу, що найбільшу суму було сплачено Запоріжжям – 48 мільйонів гривень. Чималий грошовий вклад внесли Енергодар та Кам’янсько-Дніпровський разом з Великобілозерським районами, а саме 48 мільйонів гривень.

Наголосимо на тому, що грошовий показник військового збору дорівнює 1,5 відсотків від загальної суми прибутку. Платниками податку являються фізичні особи – резиденти та нерезиденти, котрі отримують заробітну плату в Україні.

Цікаво, що великий бізнес лише за три місяці нинішнього року сплатив до скарбниці бюджету більше 110 мільйонів гривень. Ця грошова позначка на 43 мільйонів гривень більша, за аналогічний період ( січень- лютий ) минулого року.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.