Інформує про події на Сході України

“Запоріжжяобленерго” має борги на суму більше 60 мільйонів

2.12K 0

В 22 структурних підрозділах даного підприємства спостерігається найбільш критична ситуація, Фонд державної власності України володіє більшою половиною акцій підприємства.

Майже 1.7 мільярда гривень складає його кредиторська заборгованість. Відсутність оборотних коштів на заробітню плату спичинило використання нульового алгоритму. За останні 3 місяці працівникам було затримано заробітню плату, тому підприємство покинуло близько 600 чоловік.

Криттчну ситуацію має і Запорізький високовольтний завод, на якому не виплачувались заробітні плати ще з минулого року, працівниками було проведено 3 мітинги. В обласній адміністрації зазначають, що не можуть відшукати генерального директора заводу, а судом заборонено виконавчій службв перетинати межі підприємства. Голова обласної адімістрації надіслав листа до обласної прокуратури, таким чином надіються вирішити дане питання за допомогою силових структур.

Вирішити дане питання обіцяли в листопаді. Про те його повинні вирішувати в Києві так як обласна адміністрація не в силах

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.