Інформує про події на Сході України

Запорізька фіскальна служба надала близько 100 тисяч адміністративних послуг

608 0

Від початку 2018 року центр фіскальної служби Запоріжжя надав податковим платникам понад 100 тисяч послуг, з адміністративних питань.

Цей показник зріс на 47 тисяч, в порівнянні з 2017 роком. Дану інформацію надав виконувач обов’язків керівника Головного управління МФС в місті Запоріжжя Юліана Козаченко.

Потрібно зауважити, що основної частки управлінських послуг удостоїлися робітники сфери бізнесу та мешканці  в Центрах консультування платників. Ця  сума складає 98 тисяч, що на 46 тисяч більше, чим в 2017 році.

керівника Головного управління МФС додала, що на сьогодні фіскальна служба в повному обсязі вдосконалює дистанційні відносини з платниками податків. Кожний громадянин міста має право на користування онлайн-послугами електронного кабінету від МФС. Слід наголосити, що від початку квітня 2018 року службовці фіскальної служби оформили близько 22 тисячі послуг управлінського характеру, що на 10 тисяч більше ніж в 2017 році.

На сьогодні жителі мають можливість звернутися до 27 Центів обслуговування платників. Вони надають повний спектр послуг, а саме: надання посвідчень та документів, аналіз звіту та інші.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.