Інформує про події на Сході України

Запорізька фіскальна служба надала близько 100 тисяч адміністративних послуг

89 0

Від початку 2018 року центр фіскальної служби Запоріжжя надав податковим платникам понад 100 тисяч послуг, з адміністративних питань.

Цей показник зріс на 47 тисяч, в порівнянні з 2017 роком. Дану інформацію надав виконувач обов’язків керівника Головного управління МФС в місті Запоріжжя Юліана Козаченко.

Потрібно зауважити, що основної частки управлінських послуг удостоїлися робітники сфери бізнесу та мешканці  в Центрах консультування платників. Ця  сума складає 98 тисяч, що на 46 тисяч більше, чим в 2017 році.

керівника Головного управління МФС додала, що на сьогодні фіскальна служба в повному обсязі вдосконалює дистанційні відносини з платниками податків. Кожний громадянин міста має право на користування онлайн-послугами електронного кабінету від МФС. Слід наголосити, що від початку квітня 2018 року службовці фіскальної служби оформили близько 22 тисячі послуг управлінського характеру, що на 10 тисяч більше ніж в 2017 році.

На сьогодні жителі мають можливість звернутися до 27 Центів обслуговування платників. Вони надають повний спектр послуг, а саме: надання посвідчень та документів, аналіз звіту та інші.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.