Інформує про події на Сході України

Запорізька лікарня поповнилася важливим обладнанням

95 0

Днями одна з місцевих лікарень Запоріжжя поповнилась на вкрай важливе обладнання. Таким чином, спонсорами даної програми була родина Насті Ковальової.

Нагадаємо, що минулого місяця сталася жахлива трагедія. Чоловік підпалив свою дівчину, яка через декілька днів померла. Лікарі боролися за життя дівчини, але завдані травми були масштабними – 90 відсотків опіків тіла.

Кошти, котрі залишилися на порятунок дівчини були витрачені на придбання спеціального обладнання лікування опіків. Відповідні прилади допоможуть в терапії багатьом людям, в котрих будуть подібні проблеми зі здоров’ям.

На сьогодні по території України досить мало лікарень, котрі у повному обсязі облаштовані даними пристроями для пацієнтів із тяжкими опіками. Валова сума витрат становила 500 тисяч гривень. Наразі придбана апаратура вже функціонує. Завдяки небайдужим українцям медичному персоналу вже вдалося врятувати одного громадянина.

Всі лікарі, волонтери та Христина Ковальова щиро вдячні тим людям, котрі не пройшли осторонь даної проблеми, а допомагали на ділі, морально та фінансово. Тепер завдяки потрібному обладнанню лікарі врятують не одне людське життя.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.