Інформує про події на Сході України

Запорізька митниця розкрила порядком 450 правопорушень

427 0

Працівниками Запорізької митниці державної фіскальної служби за 2018 рік було розкрито порядком 454 порушень митного законодавства.

Загальний рахунок, котрий був стягнено внаслідок зазначених правопорушень складає близько 140 мільйонів гривень. Зауважимо, що грошова позначка зросла на суму в 111 мільйонів гривень, якщо брати аналогічний проміжок часу 2017 року.

За останніми відомостями прес-центру Запорізької митниці ДФСУ, за фактом недотримання громадянами та суб’єктами господарювання відповідних вимог були відкриті справи. На даному етапі фахівцям митниці було проаналізовано більш ніж 280 справ, в наслідок чого було стягнено штрафу на 13,5 мільйонів грн.

За час від січня по листопад місяць нинішнього року зал Феміди оголосив вирок в 112 справах стосовно порушень митних правил, що на 39 більше чим за такий же проміжок часу минулого року. Відповідно розпорядженням присяжних було конфісковано предметів правопорушень майже на 8,5 мільйонів грн. Зазначимо, що правопорушники внаслідок своїх дій будуть зобов’язані сплатити до державної скарбниці більш ніж 8,5 мільйонів гривень штрафних санкцій.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.