Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Запорізька область може вийти з «зеленої зони»

Запорізька область може вийти з «зеленої зони»

54 0
Запорізька область може вийти з «зеленої зони»

Звернемо вашу увагу на тому, що на території Запорізької області вже дві школи перейшли на дистанційне навчання. Окрім цього, два дитячих садочки зупинили свою діяльність через карантин. Такі дані надав керівник Запорізької області Віталій Боговін.

Наголосимо на тому, що карантинні обмеження було введено ще в 6 освітянських закладах, де виявили хворих на COVID-19. Також в кінці минулого тижня були зареєстровані випадки коронавірусу в одному з дитячих оздоровчих закладів області, де захворіло 2 неповнолітніх і співробітник закладу.

Лише тільки за 4 вересня на території Запорізької області було зафіксовано 80 випадків захворювання на коронавірус. Даний показник являється абсолютним антирекордом за час пандемії на COVID-19. Таким чином, за кількості зареєстрованих випадків, Запорізька  область наближається до виходу з «зеленої» зони. Основна частина хворих припадає на такі населені пункти, як : Мелітополь, Токмак, Пологівський та Веселівський райони.

У зв’язку з цим в обласній державній адміністрації нагадали про важливість дотримання карантинних заходів безпеки, а саме – носіння масок в громадських місця, дезінфекції рук антисептичними засобами, дотриманні соціальної дистанції між громадянами.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.