Інформує про події на Сході України

Запорізька область на другому місці по збору ранніх зернових

3.52K 0

Департамент агропромислового комплексу розвитку обласної державної адміністрації підрахував, скільки зібрано ранніх зернових і зернобобових культур.

Погодні умови на протязі року (осінню і зимою – сухість, весноно-літній період – заморозки в повітрі і на верхній частині грунту, опади) створили несприятливі умови для хорошого врожаю озимих культур.

Тому внаслідок погоди в поєднанні з фінансовим і економічним станом призвели до зростання вартості весняно-польових робіт на 30% від вартості попереднього року.

Минулого року, для того, щоб один гектар землі був засіяним, витрачали 3,5 тисячі гривень. А вже даного року сума підвищилася до 4,4 тисячі гривень.

Але навіть враховуючи всі ці фактори, кількість урожаю зросла. Оскільки валовий збір в співвідношенні до 2016 року підвищився на 10%. За всі роки незалежності, такий показник є найвищим – 2830 тисяч тонн зерна (ранні зернові і зерновобобові культури).

За валовим збором зернових, Запорізька область знаходиться на другому місці. Таку інформацію виствітлили Міністерство аграрної політики і продовольства України.

Читайте, чому збільшився міський бюджет Запоріжжя?

 

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.