Інформує про події на Сході України

Запорізька область сплатила порядком 2,4 мільярдів гривень

251 0

Запорізька область активно збагачує державний бюджет, за рахунок сплати податків. Лише за останні місяці нинішнього року тутешні податківці направили до державної казни порядком 2 мільярді 427 мільйонів гривень.

За повідомленням Валерія Манька –  виконуючого обов’язки керівника ГУ ДФС в Запорізькій області, відомо, що беручи в порівняння минулий рік, сьогоднішні показники податку зросли на 43 відсотки. Таким чином, бюджет країни додатково отримав порядком 734 мільйонів гривень.

Певну частку було сплачено завдяки податку на дохід. Компанії регіону сплатили близько 917 мільйонів гривень, що на 620 мільйонів гривень більше чим у минулому році.

Чималу частку грошей було отримано до державної казни завдяки податку на додаткову вартість – 796 мільйонів гривень. Беручи до уваги 2018 рік, то даний показник цього року зріс на 5,8 відсотка, а саме на 43 мільйонів гривень

Завдяки фізичним особам надходження до державної казни були такими – 430 мільйонів гривень. Дана сума перевищує показник 2018 року на 62 мільйонів гривень.

Звернемо вашу увагу на тому, що цього року було сплачено 34 мільйонів екологічного податку.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.