Інформує про події на Сході України

Запорізька область знову поміж лідерів

414 0

Запорізька область очолює ІІІ ступінь поміж загальної кількості регіонів стосовно притягнення до інвестицій. Ця інформація стала відома під час зібрання Ради регіонального розвитку, яка відбулася на минулій неділі, а саме 28 листопада.

За повідомленням голови Запорізької обласної державної адміністрації Костянтина Бриля стає відомо, що на сьогоднішній день Запорізька область входить до числа лідерів на рахунок об’єму залучення до інвестицій. Чоловік під час свого виступу оголосив подяку колективу ЗОДА та органам центральної виконавчої влади. Також пан Костянтин закцентував увагу присутніх на тому, що для такого високого показника повинна існувати налагоджена робота з інвестором. Натомість головними факторами, корі можуть завадити роботі, чоловік виділив бюрократію та корупцію.

Наприкінці пан Костянтин повідомив, що одним із флагманів в даній сфері наявний Олексій Вадатурський та його підприємство «Нібулон». Натомість сам промисловець оголосив, що йому імпонують потужні програми, що встановлює перед собою Запорізька влада. Також пан Вадатурський розповів, що вперше одразу ж 3 їхніх компаній будуть розташовані на території Дніпра.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.