Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Запорізьке підприємство отримає держзамовлення на 400 мільйонів

Запорізьке підприємство отримає держзамовлення на 400 мільйонів

2.02K 0
Запорізьке підприємство отримає держзамовлення на 400 мільйонів

В наступному році авіаційним підприємством «Мотор Січ» буде отримано масштабне державне замовлення по постачанню гвинтокрилів, сумою в 4 сотні мільйонів гривень.

Дане замовлення проведуть згідно з програмою «Купуй українське», за якою перевагу мають надавати вітчизняним виробникам.

Лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко на своїй сторінці в соціальній мережі зазначив, що програма «Купуй українське», означає платити українцям. За пропозицією партії в наступному році вперше виділять 400 млн. грн. на купівлю рятівних гвинтокрилів. Тому у працівників підприємства «Мотор Січ» збільшиться об’єм роботи наступного року. Тому депутат бажає підвищення рівня заробітної плати до високого, та продовження закупівель державою вітчизняної продукції як пріорітетнішої за імпортну.

Президент «Мотор Січі», що є народним депутатом поскаржився своїм колегам та лідеру «Радикальної партії» Олегу Ляшку, що протягом незалежності країни підприємство ніколи не отримувало від держави замовлення на постачання гвинтокрилів та авіатехніки.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.