Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Запорізьке застілля перетворилося в кроваву бійку

Запорізьке застілля перетворилося в кроваву бійку

171 0
Запорізьке застілля перетворилося в кроваву бійку

Жахлива трагедія відбулася в ніч з 10 на 11 червня в населеному пункті Мелітополь, в одному із місцевих будинків по провулку Черешневому. Відповідну інформацію розголошує прес-центр запорізького управління Національної поліції.

Таким чином, 10 липня ввечері двоє чоловіків розпочали разом розпивати алкогольні напої. Та вже через деякий час під дією спиртного між ними утворилася суперечка. Надалі конфлікт переріс у жорстку бійку, котра завершилася смертю. Таким чином, один із чоловіків наніс велику кількість тілесних пошкоджень своєму опонентові, внаслідок чого той помер від завданих травм. Смерть настала від ушкоджень голови.

Працівники правоохоронних органів розпочали аналіз даної справи і вже через декілька днів вони розшукали вбивцю. Ним опинився уродженець із Мелітополя. 14 липня 61-річному громадянину було оголошено підозру за частиною 2 статтею 121  КК України. Наразі він перебуває під вартою терміном на 60 діб. Поки ведеться досудове розслідування і вразі підтвердження вини чоловіку загрожує позбавлення волі.

Звернемо вашу увагу, що досить жорсткий випадок розгортався цього місяця. Тоді чоловік побив жінку і вже на ранок розчленував тіло померлої.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.