Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Запорізькі дороги вже найближчим часом будуть відремонтовані

Запорізькі дороги вже найближчим часом будуть відремонтовані

362 0
Запорізькі дороги вже найближчим часом будуть відремонтовані

За останньою інформацією відомо, що цього року на ремонтні роботи Запорізьких доріг буде виділено порядком 190 мільйонів гривень.

Наголосимо на тому, що 14 мільйонів гривень будуть направлені на дороги приватного сектору, 31 мільйонів гривень на внутрішньоквартальні дороги та 16 мільйонів гривень на реконструкційні заходи тротуарів.

Прес-центр мерії доповідає, що вже на сьогодні проводяться перші ремонтні роботи. В першу чергу реконструкції будуть стосуватися ям. Дані заходи необхідні для того, щоб ліквідувати аварійність на найбільш зруйнованих ділянках доріг. Окрім цього, адміністрації отримали по 600 тисяч грн на проведення ремонту ям. Зазначені роботи будуть пусковими для продовження більш масштабних заходів. Наразі відомо, що основний час ремонтних робіт припаде на травень 2019 року.

Поки що продовжуються тендерні процедури. За виділені 49 млн грн було заплановано провести ремонт доріг площею 1 тисячі м2 та 142 мільйони гривень – на 2 тисячі м2. Наразі вже розроблені чорнові списки робіт, котрі були схваленими районною адміністрацією. Повну картину реконструкційної діяльності буде відомо після результатів торгів.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.