Інформує про події на Сході України

Запорізькі гребці показують чудові результати в спортивних змаганнях

1.17K 0

Таким чином лише за від початку нинішнього року підростаюче покоління дитячої-юнацької спортивної школи здобули більш як 180 медалей різного ступеня.

За інформацією прес-служби мерії більшість нагород, а саме 95 медалей досягли представники комплексу дитячої-юнацької спортивної школи «Локомотив». Саме цей заклад спеціалізується на греблі на байдарках та каное. Наші молоді конкурсанти удостоїлися 84 нагороди, з них 27 – золоті медалі, 29 срібних та 28 бронзових медалей на міських та обласних суперництвах.  Зауважимо на тому, що 4 золоті медалі  6 срібних та одну бронзову медалі були здобуті в наслідок участі запорізьких спортсменів на Чемпіонатах та першостях України.

Іншу низку відзнак, а саме 89 медалей було набуто комплексом дитячої-юнацької спортивної школи «Україна». На обласному та міському рівні молоде покоління здобуло в 84 медалі в академічній греблі. Наразі результати такі – 35 золоті, 28 срібних та 21 бронзові нагороди. Наголосимо на тому, що 5 медалей було завойовано з чемпіонатів України.

Запорізька збірна в цьому році показала дужа гарний результат. Підопічні ДЮСШ повідомляють, що вже активно готуються до змагань у 2019 році та наголошують на тому, що будуть робити все, щоб покращити цьогорічні результати.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.