Інформує про події на Сході України

Запорізькі компанії зменшують свій борг із заробітної плати

261 0

Тож нещодавно пролунала інформація, що місцеві підприємства заборгували чималу суму заробітної плати своїм робітникам. Станом на квітень місяць нинішнього року цей показник дорівнює порядком 88 мільйонів гривень. Звернемо вашу увагу на те, що в березні 2019 року борг заробітної плати зменшився на 44 мільйони. Дані цифри були опубліковані під час наради запорізької комісії з питань усунення заборгованості із заробітної плати.

Окрім цього, прес-центр ЗОДА доповідає, що в порівнянні з початком року заборгованість наразі знизилася більш ніж на 100 мільйонів гривень, а саме на 54 відсотки. «Хвости» економічно активних підприємств у березні нинішнього року зменшилися на 29 мільйонів, а саме на 65 відсотків.

Заборгованість компаній, що перебувають у процесах поновлення платоспроможності або визнання боржника банкрутом, від січня підвищилася на 4,7 мільйонів гривень (майже 10 відсотків), тому станом на квітень сума заборгованості становила більше 52 мільйонів.

Проаналізувавши дані  статистичні групи суб’єктів господарювання відомо, що більше як 28% (майже 15 мільйоні) несплати належить трьом компаніям урядового сектора економіки: ЗДП «Радіоприлад» (9,6 мільйонів), дочірні підприємства «Запорізький облавтодор» (4,8 мільйонів) та « Аеропорт Бердянськ» (більше 510 тисячі).

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.