Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Запорізькі медики захворіли на кір «завдяки» пацієнту

Запорізькі медики захворіли на кір «завдяки» пацієнту

407 0
Запорізькі медики захворіли на кір «завдяки» пацієнту

На Запоріжжі працівники медичного закладу захворіли від пацієнта на досить небезпечний недуг. Відомо, що особа, котра обслуговувалася в багатопрофільній лікарні «Віта-центр» хворіла на кір, що і слугувало джерелом зараження персоналу. В результаті було зареєстровано захворювання у 4 громадян.

За останньою інформацією, яку надав Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України відомо, що вік потерпілих варіював від 30 до 49 років. Окрім цього, троє осіб не мали даних стосовно щеплення проти кору, один з працівників проходив планове щеплення за віком. Вищезгаданий випадок був зафіксований у проміжок часу від 10 по 19 січня.

Наголосимо на тому, що у двох потерпілих захворювання проходить у легкій формі та лікування проводиться в домашніх умовах. Інші ж перебувають у інфекційному відділенні з більш розгорнутим клінічним перебігом, де отримують спеціальну терапевтичну допомогу.

Надалі було вияснено, що найбільш вірогідним джерелом зараження являвся пацієнт, котрий лікувався в даній лікарні. Саме тоді він знаходився в інкубаційному періоді, під час якого відсутня симптоматика, але хворий є небезпечним для навколишніх.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.